Wysyłka

Sprzedaż

Przy sprzedaży ustalamy cenę i adres wysyłki. Przesyłka jest darmowa.

Regeneracja

Chcąc wysłać nam turbinę do regeneracji możemy zlecić jej odbiór kurierowi i odesłać po skończeniu naprawy.

Sprzedaż i regeneracja

Jeżeli posiadamy na stanie taki sam typ i model już zregenerowanej turbiny możemy wysłać ją z opcją odbioru Państwa turbiny do naprawy. Jest to najszybsza opcja dzięki której już dnia następnego można przystąpić do montażu nowej turbiny. W tym wypadku pobieramy kaucję - do ustalenia w zależności od typu turbiny.

Sprzedaż wysyłkowa turbosprężarek

Szybka regeneracja turbosprężarek z wysyłką i odbiorem kuriera

Wysyłka kurierem zapewnia Państwu wygodę, oszczędność czasu i przede wszystkim kosztów własnego transportu. Niezależnie od tego w jakiej odległości się Państwo znajdują zawsze możecie skontaktować się z nami i poprosić o wysyłkę. Posiadamy kilkadziesiąt modeli zregenerowanych turbin gotowych do montażu.

Po krótkiej rozmowie i ustaleniu warunków wysyłki jesteśmy w stanie tego samego dnia spakować i nadać przesyłkę pod wskazany adres. Paczkę odbierają Państwo dnia następnego - u siebie w domu, bądź bezpośrednio w warsztacie w którym prowadzona jest naprawa.

Dla osób które moją problem z wysyłką możemy przygotować zlecenie odbioru - Państwo przygotują przesyłkę, a zamówiony przez nas kurier odbierze ją dnia następnego ze wskazanego adresu i dostarczy do naszego warsztaty gdzie dokonamy regeneracji bądź naprawy.