Współpraca

Współpraca z warsztatami

Prowadzisz warsztat samochody, lub świadczysz usługi auto naprawy? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Chętnie podejmiemy współpracę z okolicznymi mechanikami na naprawę bądź regenerację turbosprężarek. Posiadamy olbrzymią wiedzę oraz doświadczenie co gwarantuje kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Z nami możesz mieć pewność solidnie i ekspresowo wykonanej usługi. Zyskujesz czas, dodatkowe możliwości i przede wszystkim atrakcyjną cenę. Wszystkim naszym partnerom gwarantujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Począwszy od ekspresowych napraw, darmową wysyłkę kurierem, po ceny znacznie niższe niż standardowe za tego typu usługi. Każda zregenerowana przez nas turbosprężarka jest dokładnie sprawdzana i testowana dzięki czemu mamy pewność że naprawa przebiegła prawidłowo a wszystkie parametry są w normie. Jako dowód otrzymują Państwo roczną pisemną gwarancję.

Do współpracy zapraszamy warsztaty z Reszla, Mrągowa, Kętrzyna Olsztyna, Biskupca, Giżycka oraz okolicznych okolic. Istnieje także możliwość wysyłki turbiny do regeneracji / po regeneracji na terenie całego kraju.

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy

Szybka regeneracja turbosprężarek dla warsztatów samochodowych

Nasze turbiny po regeneracji / naprawie: