Sprzęt

Profesjonalny sprzęt do regeneracji

Przykładamy olbrzymią uwagę do szczegółów i dokładamy wszelkich starań, aby zregenerowane przez nas turbiny odwzorowywały parametry nowej turbiny.

Pracujemy na najnowocześniejszym i sprawdzonym sprzęcie renomowanej firmy Cimat specjalizującej się w tego typu rozwiązaniach. Posiadane przez nas maszyny służą do regulacji mechanizmu zmiennej geometrii turbosprężarek samochodów osobowych oraz ciężarowych z siłownikiem elektronicznym jak i pneumatycznym według wartości przepływu strumienia powietrza przez łopatki mechanizmu zmiennej geometrii jak i wartości współczynnika ciśnienia doładowania, gdy turbosprężarka działa na wysokich obrotach i pod obciążeniem jak w samochodzie.

Podczas pomiarów turbina znajduje się w dokładnie takim samym położeniu jak podczas pracy w samochodzie, co pozwala na skuteczną kalibrację nie tylko starszych typów turbosprężarek, ale również tych nowej generacji, które wymagają najbardziej precyzyjnych ustawień.

W maszynach zastosowane zostały najwyższej klasy podzespoły pomiarowe szwajcarskiej produkcji, których wyroby są instalowane w odpowiedzialnych instalacjach chemicznych, farmaceutycznych i w laboratoriach. Doskonała jakość użytych czujników zapewnia bardzo wysoką dokładność pomiaru i wieloletnią, wytężoną pracę urządzenia.

Sprzęt posiada bazę danych parametrów turbosprężarek powstałą za pomocą pomiarów charakterystyk jedynie oryginalnych turbosprężarek. Baza ta wraz z całym oprogramowaniem jest nieustannie aktualizowana dzięki czemu jesteśmy w stanie zregenerować nawet najnowsze modele turbin.

Nasz warsztat