Regeneracja filtrów DPF

Sprawdzona, skuteczna i profesjonalna regeneracja (czyszczenie) filtrów cząstek stałych DPF i FAP.
Dzięki nowoczesnemu i zaawansowanemu stanowisku do serwisowania filtrów skutecznie przywracamy ich sprawność.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym – specjalizujemy się głownie w regeneracji / czyszczeniu filtrów cząstek stałych. Nowoczesny i zaawansowany sprzęt oraz doświadczona załoga pozwalają nam sprostać Państwa oczekiwaniom i zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Regeneracja filtrów cząstek stałych to obecnie najbardziej ekonomiczny sposób poradzenia sobie z ich awarią. Kupno nowego wiąże się ze sporym wydatkiem, a wypalanie rzadko kiedy daje pożądany efekt i jest krótkotrwałe. Dzięki sprawnej regeneracji – czyszczeniu – możesz mieć pewność, że filtr odzyska blisko 100% swojej sprawności, a Ty zyskasz spokój na lata.

Zarówno przed przystąpieniem do naprawy jak i po jej ukończeniu badamy dokładnie parametry regenerowanego filtra, aby mieć pewność co do skuteczności całego procesu. Nowoczesna metoda polegająca na wypłukiwaniu ciśnieniowo wszystkich nieczystości w tym popiołu i sadzy daje najlepsze efekty oraz pozwala wyczyścić nawet całkowicie zapchany filtr.