Poznaj Nas

MR Turbo – Od ponad 10 lat specjalizujemy się w profesjonalnej regeneracji i naprawie turbosprężarek. Posiadamy olbrzymią wiedzę i doświadczenie nabyte przy niezliczonych naprawach tysięcy turbosprężarek do praktycznie każdego modelu samochodu osobowego, dostawczego oraz do maszyn przemysłowych.

Do każdej regeneracji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem tak aby mieć pewność, iż zregenerowana turbina będzie nie tylko wyglądała, ale i pracowała jak nowa.

Najmocniejszymi atutami naszej firmy są bez wątpienia rozwiązania technologiczne które stosujemy a które gwarantują profesjonalnie wykonaną regenerację lub naprawę. Wszystkie naprawy prowadzone są na wyłącznie nowych częściach znanych i renomowanych producentów.

Dokładamy wszelkich starań aby w ekspresowym tempie dokonać niezbędnej diagnozy i oczywiście pełnej regeneracji turbiny zachowując przy tym najatrakcyjniejsze na rynku ceny.

Nasza firma mieście się w Reszlu gdzie na miejscu mogą Państwo zostawić turbinę, odebrać zregenerowaną, bądź nabyć nową. Dla państwa wygody korzystamy także z usług kuriera co umożliwia wysyłkę na terenie całej Polski w zaledwie 1 dzień.


Gwarancja po każdej naprawie


Atrakcyjne i konkurencyjne ceny


Sprzedaż i naprawa wysyłkowa


Kilkanaście lat doświadczenia

Galeria

Regenerujemy wszystkie modele turbosprężarek. Większość turbin  od najpopularniejszych modeli samochodów dostępna jest od ręki. Korzystając z opcji wysyłki z odbiorem – kurier dostarczy Państwu zregenerowaną przesyłkę jednocześnie odbierając tą do naprawy w zaledwie 1 dzień!

Koszt gotowej do montażu turbosprężarki zaczyna się już od 500 zł (przy zwrocie uszkodzonej).

Nasza specjalnością jest także profesjonalna regeneracja turbosprężarek do maszyn rolniczych, kaparek, ładowarek, maszyn sprzątających oraz innych sprzętów na silnikach Perkins. Regenerujemy turbo z elektronicznymi sterownikami, twinturbo i bi-turbo.